"Čovjek čovjeku"

Na natječaj za dječju likovnu izložbu "Čovjek čovjeku" Zlatar 2016. u sklopu  Dana kajkaveske riječi pristigla su 773 rada iz 42 osnovne škole kajkavskoga govornog područja. Za izložbu je odabrano 69 radova od kojih su deset autora učenici Osnovne škole Ante Kovačića Zlatar: Luka Matković (4. r.), Ramona Balun (3. r.), Lovro Dugorepec (3. r.), Sven Posarić (2. r.), Monika Petanjek (7. r.), Florijan Lesičar (5. r.), Vili Polanović (1. r.), Nika Hunjet (1. r.), Petra Brčić (1. r.), Ivan Pisačić (1. r.). Njihovi su voditelji gđa Vesna Ceboci, gđa Marina Sviben, gđa Ankica Krajnik, gđa Silvija Adanić, gosp. Zvonko Šarčević i gđa Blanka Sviben. Otvorenje izložbe s dodjelom priznanja bilo je u subotu, 24. rujna, u našoj školi. U fotogaleriju dodano je 16 fotografija. (Dominik Hleb, 8.b)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 28. 9. 2016.